Jako Proutek

Jako proutek Ostrava

Rádi Vás přivítáme ve fitness Ostrava. 💚

Základní info

Otevírací doba:

  • po – pá: 7:00 – 19:30
  • so: 8:00 – 13:00
  • ne: zavřeno

 

Informace o otevírací době v období svátků a prázdnin najdete zde.

Patrice Lumumby 2527/9, Ostrava – Hrabůvka

tel.: 732 566 566
mail: ostrava@jako-proutek.cz

Co všechno ve fitness Ostrava nabízíme?

Solárium

Chcete si po cvičení odpočinout a krásně se opálit? U nás můžete, součástí fitness je odpočinková zóna se dvěma solárii. Akce na permanentky - 100 % kreditu zdarma!

Nutriční poradenství

Nutriční poradenství pomáhá ženám porozumět potřebám svého těla, naučit se správně sestavit jídelníček a získat nástroje ke správnému výběru potravin a manipulace s porcemi.

Tělesná analýza

Tělesná analýza a konzultace s trenérkou vám pomohou pochopit změny vašeho těla při pravidelném cvičení.

Infrasauna

Po mnoho let je sauna vnímána jako součást zdravého životního stylu. Pobyt v ní je skvělým způsobem, jak se zbavit stresu, přispět ke zdraví, detoxikaci organismu a odbourat tuky.

Kruhový trénink

Kruhový trénink je účinná forma cvičení, které kombinuje aerobní a posilovací prvky. Umožňuje tím ve správné tepové frekvenci efektivně spalovat kalorie a zároveň posílit svaly.

Pitný režim v ceně

Během cvičení dochází ke zvýšenému pocení, což vede ke ztrátě vody a minerálů z těla. Správná hydratace je klíčová pro udržení rovnováhy tekutin a optimální funkce těla. Po celou dobu cvičení u nás máte pitný režim zdarma.

Jak to vypadá 
ve fitness v Ostravě?

Žádný dotaz nezůstane nezodpovězen.

Nebojte se zeptat na cokoliv dalšího. 💚

Nemusíte, dohlíží na vás zkušená trenérka. Naučí vás, jak správně stroje používat a jak efektivně cvičit na aerobních stanovištích. Dohlédne na to, abyste cviky prováděla správně a dovede vás úspěšně k vašemu cíli. Komunitní posilovna pro ženy je tady pro vás.
Ano, můžete. Se zdravotním stavem je to komplikovanější, záleží na tom, jaké problémy máte. Proberete je s trenérkou na úvodní hodině a sestavíme vám cvičební plán na míru tak, abyste byl pro vás bezpečný a efektivní.
Jak dlouho chcete. Na nastartování metabolismu stačí již 30minutový trénink. Pokud ale máte více času, můžete samozřejmě cvičit déle, jediným limitem je otevírací doba pobočky. Pokud je posilovna pro ženy otevřena, můžete přijít kdykoliv a cvičit, jak dlouho chcete.

„Žádná vypracovaná žena
z nebe nespadla.“