Jako Proutek

Masáže

Od starověkých čínských technik po moderní metody, se masáže staly nepostradatelnou
součástí našeho života. A právem – v dnešním hektickém světě, kde stres a napětí jsou běžnou
součástí každodenního života, nabízí masáže jedinečnou příležitost k odpočinku a regeneraci.

Drahé klientky, dovolte mi abych se vám v úvodu krátce představila. Jmenuji se Anna Bímonová a oboru masérství se s vášní věnuji už více než 10 let.

V průběhu své letité praxe jsem se v touze o prohloubení svých znalostí a dovedností rozhodla vyzkoušet si práci maséra v lázních Klimkovice na rehabilitacích, ale i jako zaměstnanec v soukromé masérské provozovně.

Ve své profesi jsem vždy toužila najít místo kde klient bude opravdu na prvním místě a o jeho blaho bude mít personál i zaměstnavatel upřímný zájem, kde prostředí bude útulné a budete s vněm cítit jako doma.

A přesně proto jsem se rozhodla takové prostředí vytvořit v podobě svého vlastního masérského salónu AB AnitaBeauty.

Objednávky na tel.: 774 377 451, mail: info.anitbeauty@gmail.com

Čím se u nás můžete nechat rozmazlovat?

MaderoTerapie

Speciální masážní technika, která napomáhá odstraňování celulitidy. Zahrnuje řadu dynamických hmatů, které se provádí pomocí různých dřevěných pomůcek. Při této masáži se dané místo prokrví a tím se urychlí látková výměna. Dochází také k jemné stimulaci lymfatického systému. Tělo se zbaví nerovností v podkoží a tím se zmírní projevy celulitidy.

Relaxační masáž

Relaxační masáž slouží k celkovému uvolnění těla i mysli, k prevenci a odstranění stresu či pro úlevu při mírnějších bolestech zad a krční páteře. U relaxační masáže se masíruji buď dolní končetiny zepředu / zezadu, dle domluvy i horní končetiny. Masáž je zakončena masáží obličeje a hlavy.

Lymfatická masáž

Jemná masážní technika, jejímž cílem je zlepšení kvality lymfatického oběhu a urychlení odtoku lymfy z podkoží zpět do krevního oběhu. Krevní oběh nese nečistoty a toxické látky do čistících orgánů jako jsou např. ledviny, játra, plíce (plynný odpad) které tyto látky z těla vyloučí přirozenými cestami. Je vhodná při pooperační regeneraci, dovede zmírnit otoky a odvádí z těla přebytečnou vodu. Slouží jako opatření proti vzniku křečových žil, pomáhá v boji s celulitidou a kožními problémy a posiluje obranyschopnost.

Reflexologie

Reflexní masáž chodidel představuje jednu z nejpříjemnějších masáží vedoucí nejen k odstranění stresu spojeného s dnešní uspěchanou dobou, ale reflexně ovlivňuje také vnitřní orgány. Masážní technikou je tlakové ošetření řady bodů a plošek na chodidle, prstech, nártech i okolí kotníků, podobně jako u akupresury (stlačování, mačkání, tlakové rotační techniky). Citlivé místo na chodidle indikuje problém v odpovídajícím tělesném orgánu a masáží správného místa lze řadu zdravotních nedostatků omezit.

Antistresová masáž

Antistresová masáž zlepší spánek, koncentraci a duševní svěžest. Stres a napětí se nejvíce projevuje na hlavě, krku a ramenou. Proto se těmto částem při masáži věnuje větší pozornost.

Thajská masáž

Výjimečná kombinace tradiční thajské masáže soustředěné na namáhané tělo od pasu dolů a aromatické olejové masáže zaměřené na horní polovinu těla včetně rukou. Kombinovaná masáž propojuje zdravotní benefity protahování dolních končetin s relaxačními účinky olejové části masáže zad. Nabízím vám to nejlepší z Tradiční thajské a Aroma olejové masáže obou v jediné masáži Thajská Aroma olejová masáž.

Proč cvičit u nás?

Je spousta důvodů, proč začít s pohybem. Proč by tomu mělo být zrovna v našem fitness pro ženy Jako proutek?

Dostanete od nás účinný jídelníček pro efektivní cestu k vašemu cíli.

✳︎

Trenérka vám sestaví individuální cvičební plán.

✳︎

Po celou dobu cvičení od nás máte pitný režim zdarma.

✳︎

Cvičíte na strojích vyrobených

s ohledem

na ženy.

✳︎

Skutečné ženy, skutečné příběhy.

jako proutek 5-star-google-review

Žádný dotaz nezůstane nezodpovězen

Nebojte se zeptat na cokoliv dalšího. 💚

Nemusíte, dohlíží na vás zkušená trenérka.

Naučí vás, jak správně stroje používat a jak efektivně cvičit na aerobních stanovištích. Dohlédne na to, abyste cviky prováděla správně a dovede vás úspěšně k vašemu cíli. Komunitní posilovna pro ženy je tady pro vás.

Ano, můžete. Se zdravotním stavem je to komplikovanější, záleží na tom, jaké problémy máte. Proberete je s trenérkou na úvodní hodině a sestavíme vám cvičební plán na míru tak, abyste byl pro vás bezpečný a efektivní.
Jak dlouho chcete. Na nastartování metabolismu stačí již 30minutový trénink. Pokud ale máte více času, můžete samozřejmě cvičit déle, jediným limitem je otevírací doba pobočky. Pokud je posilovna pro ženy otevřena, můžete přijít kdykoliv a cvičit, jak dlouho chcete.

„Žádná vypracovaná žena
z nebe nespadla.“