Jako Proutek

Jak probíhá

Úvodní hodina?

Vítejte v dámském fitness Jako proutek. O každou z vás se staráme s osobním a lidským přístupem, přizpůsobíme se vašemu tělu, zdravotnímu stavu a možnostem.

Chceme, abyste po každém cvičení odcházela s lepším pocitem sama ze sebe a těšila se na návštěvu stejně, jako se budeme těšit my na vás.

Rezervace termínu

/01

Objednejte se online přes formulář

Na první návštěvu je potřeba se objednat, aby na Vás trenérka měla vyhrazený čas a mohla se Vám plně věnovat. Po příchodu Vám ukáže fitko a šatnu, kde se můžete pohodlně převléknout.

Vstupní konzultace

/02

Vyzpovídáme vás

Trenérka se zeptá na věci, které jsou podstatné pro sestavení tréninkového plánu – jaká je Vaše motivace začít cvičit, jaké máte zkušenosti se cvičením a zda nemáte nějaké zdravotní komplikace, na které by bylo potřeba brát zřetel.

Tělesná analýza

/03

Pokračujeme vstupní tělesnou analýzou

Při provedení tělesné analýzy zjistíme důležité informace – množství svalové hmoty, tukové tkáně, tělesné vody, viscerálního tuku, kostních minerálů, metabolický věk a mnoho dalšího. Měření nijak necítíte, trvá jen pár vteřin a trenérka Vám vše vysvětlí.

Kardio

/04

Půjdete se zahřát

Rozehřátí před cvičením pomáhá zvýšit průtok krve do svalů, což snižuje riziko zranění a zlepšuje výkonnost během cvičení.

Než se rozcvičíte, trenérka Vám připraví tréninkový plán.

Přejdeme na stroje

/05

Ukážeme vám cvičení na strojích

Trenérka Vám předvede, jak se na každém stroji cvičí. Nejdříve cvičí trenérka, potom Vy. Dohlédne na to, abyste správně dýchala a cvičila správně a efektivně. Nyní již víte, jak na to, a můžete si celý okruh vyzkoušet sama.

Cvičíte na strojích vyrobených s ohledem na ženy. Mají ergonomický design a nabízejí vhodnou polohu pro ženské proporce, což zajišťuje pohodlnější a efektivnější cvičení.

 

Strečink

/06

Protáhneme se

Nedílnou součástí každého cvičení je závěrečný strečink. Uvolníte svaly, které jste při cvičení namáhala, snížíte riziko svalového napětí a zkrácení svalů. Pravidelný strečink nejen zlepší Vaši flexibilitu a rozsah pohybu, ale také zkrátí dobu regenerace a sníží bolestivost svalů po cvičení.

Nyní si můžete dát sprchu a něco k občerstvení.

A máme hotovo

/07

Patříte k nám 💚

Na závěr Vám trenérka vysvětlí, jak to u nás funguje. Domluví se s Vámi na hodině Začínáme, kde na Vás znovu dohlédneme, abyste si byla cvičením jistá.  Ve složce, kterou od nás dostanete, budete mít návrh stravovacího doporučení na první období a vepsaný termín příští tělesné analýzy, abychom mohly porovnat první výsledky.

Od teď k nám můžete přijít kdy chcete a bez objednání, rádi Vás uvidíme.