Jako Proutek

O nás

Jak to všechno začalo?

 

V listopadu 2011 otevřením prvního fitness pro ženy v Přerově.

V září 2012 jsme historických prostorách bývalého pivovaru, kousek od Horního náměstí oslovili obyvatelky Olomouce a v září 2018 jsme zahájili provoz v Ostravě Zábřehu.

Standardní fitness nabídku jsme postupně rozšířili o vyživové poradenství, saunu, solarium a masáže. Naše práce nás baví, těší nás pokrok každé z vás, klientek a snažíme se váš život udělat lepší.

jako proutek
Jak to u nás
vlastně vypadá?

Skutečné ženy.
Skutečné příběhy.

5/5

Konečně po 3 letech se začínám díky Jako proutek a cvičení cítit lépe, děkuji všem trenérkám 😀😃🙂🙃😊.

5/5

Skvělé trenérky, příjemné a čisté prostředí, vychytaný cvičební program.

5/5

Pozor ‼️ Cvičení v Jako proutek způsobuje zdraví a radost 🍀♥️ Doporučuji za mě všechno super!

4.8/5

Vaše fitko jsem si přímo zamilovala, za prvé ho mám velice blízko, a za druhé je o mě velice dobře postaráno. Trenérka Pavla mi udělala cvičební program “na míru” a vidím výsledky, za to moc děkuji.

Chtěla bych především doporučit a pochválit trenérku Zuzku, která je velice milá a ochotná. Vždy poradí, jak dobře cvičit, s úsměvem vysvětlí správnou techniku, a motivuje k lepším výsledkům. Po mé půl roční permanentce určitě koupím další!

Super, super. Můžu jen doporučit. Příjemné prostředí, příjemný personál, který vždy poradí. Cvičení mně baví, i starší ročníky mají v Jako proutek dobrý pocit a nemusí se bát, že cvičení nezvládnou. Nelituji, že jsem do fitness začala chodit. Po cvičení jsem plná energie a dobré nálady.

4.5/5

Ze začátku mě zarazila cena, ale když to propočítate na hodiny, tak je to optimální. Příjemné prostředí – velký prostor, všeho dostatek, v šatně je k dispozici i fén a vatové tamponky, což mě mile překvapilo. Trenérky jsou milé, příjemné, poradí i případně Vás opraví, když děláte nějaký cvik špatně. Osobně mě vyhovuje, že nemusíte nějak dodržovat čas, jste tam jak dlouho chcete. Při cvičení nebo po si můžete zakoupit i proteinové nápoje nebo ostatní věci z nabídky.

Žádný dotaz nezůstane nezodpovězen.

Nebojte se zeptat na cokoliv dalšího. 💚

Nemusíte, dohlíží na vás zkušená trenérka.

Naučí vás, jak správně stroje používat a jak efektivně cvičit na aerobních stanovištích. Dohlédne na to, abyste cviky prováděla správně a dovede vás úspěšně k vašemu cíli.

Ano, můžete.

Se zdravotním stavem je to komplikovanější, záleží na tom, jaké problémy máte. Proberete je s trenérkou na úvodní hodině a sestavíme vám cvičební plán na míru tak, abyste byl pro vás bezpečný a efektivní.

Jak dlouho chcete.

Na nastartování metabolismu stačí již 30minutový trénink. Pokud ale máte více času, můžete samozřejmě cvičit déle, jediným limitem je otevírací doba pobočky.

Pokud je pobočka otevřena, můžete přijít kdykoliv a cvičit, jak dlouho chcete.