Jako Proutek

Infrasauna

Máte odcvičeno? Je čas na infrasaunu: objevte tajemství dokonalé regenerace!

Po mnoho let je sauna vnímána jako součást zdravého životního stylu. Prohřívá tělo do hloubky, dochází k intenzivnímu přehřátí, pocení i z hlubokého tuku a účinné detoxikaci. Působením tepla dochází ke zmírnění svalového napětí, vyplavování kyseliny mléčné a celkové regeneraci vašeho těla.

Saunování

Infrasauna se využívala původně se v lékařské praxi, kde se ukázala jako efektivní nástroj pro léčbu různých zdravotních potíží, postupně se však začala prosazovat i mezi širokou veřejnost. Ženskému tělu přináší zejména po cvičení širokou škálu benefitů.

Nejenže pomáhá regenerovat svaly a klouby, ale také pomáhá detoxikovat tělo a zlepšovat krevní oběh. To vše přispívá k celkovému zdraví a snižuje riziko vzniku různých nemocí.

Kromě fyzických výhod má infrasauna také pozitivní vliv na naši psychiku. Pravidelné saunování může pomoci snížit stres, úzkost a napětí, což je v dnešní uspěchané době nesmírně důležité.

Jak může infrasauna proměnit vaše tělo?

Detoxikace

Při zahřívání těla se zvyšuje krevní oběh a pocení. To může pomoci vyloučit toxiny, těžké kovy a jiné nečistoty z těla, což má pozitivní vliv na celkovou pohodu a zdraví.

Uvolnění svalů

Prohřátí těla infračerveným zářením má relaxační účinek na svaly. Teplo pomáhá uvolnit svalové napětí a snižuje pocit bolesti. To je zvláště prospěšné po fyzické námaze nebo při svalových křečích.

Zlepšení hojení

Infračervené záření má tepelný účinek, který může stimulovat látkovou výměnu a zlepšit regenerační procesy v těle. To může přispět k rychlejšímu hojení svalových zranění, drobných ran a podobně.

Zlepšení kvality pokožky

Při pobytu v infrasauně se pokožka zahřívá a zvyšuje se krevní oběh. To sebou přináší výhody pro ženskou pokožku, jako je zlepšení elasticity, zesvětlení jizviček a strií, redukce akné a čištění pórů.

Bolest kloubů

Používání infrasauny může pomoci zvýšit pružnost a pohyblivost kloubů. Teplo z infračerveného záření přispívá k uvolňování tkáňového kolagenu, který je důležitý pro zdravé klouby a pružné vazy.

Hubnutí

V infrasauně dokážete bez námahy spálit nežádoucí kalorie. Saunování je vhodným doplňkem k redukčnímu režimu – vlivem působení tepla na vaše cévy snáze prokrví a lymfatický systém tak snáze vyloučí tukové kyseliny pryč z těla.

Proč cvičit u nás?

Je spousta důvodů, proč začít s pohybem. Proč by tomu mělo být zrovna v našem fitness pro ženy Jako proutek?

 

Skutečné ženy, skutečné příběhy.

jako proutek 5-star-google-review

Žádný dotaz nezůstane nezodpovězen

Nebojte se zeptat na cokoliv dalšího. 💚

Nemusíte, dohlíží na vás zkušená trenérka.

Naučí vás, jak správně stroje používat a jak efektivně cvičit na aerobních stanovištích. Dohlédne na to, abyste cviky prováděla správně a dovede vás úspěšně k vašemu cíli. Komunitní posilovna pro ženy je tady pro vás.

Ano, můžete. Se zdravotním stavem je to komplikovanější, záleží na tom, jaké problémy máte. Proberete je s trenérkou na úvodní hodině a sestavíme vám cvičební plán na míru tak, abyste byl pro vás bezpečný a efektivní.
Jak dlouho chcete. Na nastartování metabolismu stačí již 30minutový trénink. Pokud ale máte více času, můžete samozřejmě cvičit déle, jediným limitem je otevírací doba pobočky. Pokud je posilovna pro ženy otevřena, můžete přijít kdykoliv a cvičit, jak dlouho chcete.

„Žádná vypracovaná žena
z nebe nespadla.“