Jako Proutek

Stroje pro ženy

Cvičíte na strojích vyrobených s ohledem na ženské tělo. Mají ergonomický design a nabízí vhodnou polohu pro ženské proporce, což zajišťuje pohodlnější a efektivnější cvičení.

Nemusíte trávit ve fitness celý den, abyste na sobě pozorovala první změny. S kruhovým tréninkem a cvičením na správných strojích dosáhnete výsledků již za pár týdnů. Stačí 30 minut 3x týdně, abyste se při pohledu do zrcadla cítila mnohem lépe

Procvičíte každý sval

Stroje na cvičení pro ženy jsou v kruhovém tréninku sestaveny tak, abyste procvičila celé tělo.Posilujete rovnoměrně a nedochází tak ke svalové dysbalanci.

Kardio i silový trénink v jednom

Střídáte aerobní aktivity, při kterých spalujete tuky, se cviky na posilovacích strojích, které zpevňují a formují postavu. Dostáváte to nejlepší z obou fitness světů.

Síla a elegance – stroje stvořeny pro ženské tělo

Respektují vaše tělo

Stroje vyrobené pro ženy respektují anatomické rozdíly mezi ženským a mužským tělem. Jsou navrženy tak, aby lépe vyhovovaly ženským proporcím a pohybovým schopnostem, což zaručuje pohodlnější a efektivnější cvičení.

Cílená aktivace svalů

Tyto stroje jsou konstruovány tak, aby zajistily cílenou aktivaci určitých svalových skupin, které jsou pro ženy důležité. To umožňuje ženám zaměřit se na posilování konkrétních oblastí těla, které potřebují vytvarovat.

Snadné ovládání

Posilovací stroje pro ženy jsou navrženy s ohledem na snazší ovládání a přizpůsobení váhy a odporu. I když se cvičením teprve začínáte, nebudete mít problém s ovládáním stroje a se správnou technikou cvičení.

Prevence zranění

Díky specifickému designu mohou posilovací stroje pro ženy pomoci předejít zraněním, protože umožňují klientkám provádět pohyby s lepší technikou a menším rizikem přetížení či nevhodného zatížení kloubů.

Přiměřené závaží

Díky jemně odstupňovaným závažím víte vždy, s jakou zátěží cvičíte. Naše stroje pracují s pozitivní i negativní rezistencí pro dosažení maximálního efektu cvičení.

Cítíte se sebejistá

Při cvičení na strojích vyrobených speciálně pro ženy se budete cítit ve fitness prostředí pohodlněji a sebevědomá. Budete se ráda vracet a my vás vždy rády uvidíme.

Proč cvičit u nás?

Je spousta důvodů, proč začít s pohybem. Proč by tomu mělo být zrovna v našem fitness pro ženy Jako proutek?

 

Skutečné ženy, skutečné příběhy.

jako proutek 5-star-google-review

Žádný dotaz nezůstane nezodpovězen

Nebojte se zeptat na cokoliv dalšího. 💚

Nemusíte, dohlíží na vás zkušená trenérka.

Naučí vás, jak správně stroje používat a jak efektivně cvičit na aerobních stanovištích. Dohlédne na to, abyste cviky prováděla správně a dovede vás úspěšně k vašemu cíli. Komunitní posilovna pro ženy je tady pro vás.

Ano, můžete. Se zdravotním stavem je to komplikovanější, záleží na tom, jaké problémy máte. Proberete je s trenérkou na úvodní hodině a sestavíme vám cvičební plán na míru tak, abyste byl pro vás bezpečný a efektivní.
Jak dlouho chcete. Na nastartování metabolismu stačí již 30minutový trénink. Pokud ale máte více času, můžete samozřejmě cvičit déle, jediným limitem je otevírací doba pobočky. Pokud je posilovna pro ženy otevřena, můžete přijít kdykoliv a cvičit, jak dlouho chcete.

„Žádná vypracovaná žena
z nebe nespadla.“