Jako Proutek

Osobní tréninky

Chybí vám disciplína a často si najdete „opravdu důležitý“ důvod, proč zrovna dnes nemůžete jít cvičit? Necháte s těžkým srdcem věci na cvičení doma a odložíte návštěvu fitka na příště? Potom potřebujete osobní trenérku.

Bez ohledu na to, zda chcete zlepšit kondici, zhubnout, posílit svaly nebo vytvarovat jednotlivých partií vašeho těla, osobní trenérka vám pomůže vytvořit plán a překonat překážky na cestě k dosažení vašich snů.

Cesta k lepšímu já

Asi to všichni známe – i při sebelepší disciplíně na nás přijdou slabší chvilky a máme chuť všeho nechat. A pokud na svém těle hned nepozorujeme změny k lepšímu, platí to dvojnásob. V tomto případě je osobní trenérka sázka na jistotu.

Délka lekce: 60 min.

Cena: 300 Kč

Trenérka: Zuzana Uhlířová,
 

Proč mít osobní trenérku?

Individuální přístup

Osobní trenérka může plně přizpůsobit cvičební plán vašim konkrétním potřebám. To umožní efektivnější tréninkový program, a to jak v případě redukce váhy, prevence bolesti či zlepšení výkonu.

Motivace

Jste unavená z práce a máte tisíc chutí zůstat doma? I při sebelepší disciplíně na nás přijdou slabší chvilky a máme chuť všeho nechat. V tomto případě je osobní trenérka sázka na jistotu.

Odbornost

Kvalifikovaná trenérka má znalosti o správné technice. Doporučí vám cvičení na problémové partie a dá pozor na jejich správné provádění, aby vaše snaha byla odměněna úbytkem kil a zpevněním postavy.

Prevence zranění

Správná technika je klíčová pro prevenci rizika zranění. Trenérka vám pomůže upravit postavení, pohyb a provedení cvičení tak, abyste minimalizovali přetížení a stres na klouby, svaly a vazy.

Stanovení cílů

Osobní trenérka vám pomůže identifikovat a stanovit konkrétní a reálné cíle, ať už se jedná o zlepšení kondice, redukci tělesné hmotnosti nebo zvýšení svalové hmoty.

Podpora

Osobní trenérka je zde jen pro vás. Už jen to, že se s někým můžete bavit o svých nedostatcích, plánech nebo obavách, pomáhá. Zvlášť, když ten někdo má ty správné odpovědi.

Proč cvičit u nás?

Je spousta důvodů, proč začít s pohybem. Proč by tomu mělo být zrovna v našem fitness pro ženy Jako proutek?

 

Skutečné ženy, skutečné příběhy.

jako proutek 5-star-google-review

Žádný dotaz nezůstane nezodpovězen

Nebojte se zeptat na cokoliv dalšího. 💚

Nemusíte, dohlíží na vás zkušená trenérka.

Naučí vás, jak správně stroje používat a jak efektivně cvičit na aerobních stanovištích. Dohlédne na to, abyste cviky prováděla správně a dovede vás úspěšně k vašemu cíli. Komunitní posilovna pro ženy je tady pro vás.

Ano, můžete. Se zdravotním stavem je to komplikovanější, záleží na tom, jaké problémy máte. Proberete je s trenérkou na úvodní hodině a sestavíme vám cvičební plán na míru tak, abyste byl pro vás bezpečný a efektivní.
Jak dlouho chcete. Na nastartování metabolismu stačí již 30minutový trénink. Pokud ale máte více času, můžete samozřejmě cvičit déle, jediným limitem je otevírací doba pobočky. Pokud je posilovna pro ženy otevřena, můžete přijít kdykoliv a cvičit, jak dlouho chcete.

„Žádná vypracovaná žena
z nebe nespadla.“