Jako Proutek

Solárium

Chcete si po cvičení odpočinout a krásně se opálit? U nás můžete, součástí fitness je
odpočinková zóna se dvěma solárii. Pravidelná návštěva solária ale není jen o opálení – zlepší
vám náladu, dodá energii a pomůže vám být krásná po celý rok.

Akce na permanentky 100 % kreditu zdarma

Luxura X5
16 x 100 W, 18 x 120 W
12 Kč / min.

Soltron S50 Turbo
43 x 160 W, 3 x 500 W
16 Kč / min.

Při zakoupení permanentky za 500 Kč od nás dostáváte 500 Kč zdarma, u permanentky za 1000 Kč dostanete celkovou hodnotu 2 000 Kč.

jako proutek megatan

Více než jen opálení

Solární kosmetika

Kosmetika MégaTan zaručuje optimální opálení s maximální péčí o Vaši pokožku při i po opalování v soláriu nebo na slunci. Při výrobě používáme výhradně kvalitní ingredience, vybrané přírodní oleje, rostlinné výtažky a vitamíny.

Vitamín D

Sluneční záření, včetně UVB záření, je nezbytné pro tvorbu vitamínu D v kůži. Ten je nezbytný pro správné vstřebání vápníku a fosforu, což je nezbytné pro udržení silných a zdravých kostí.

Příprava na dovolenou

Pravidelnou návštěvou solária před dovolenou postupně získáte opálení, díky kterému snížíte riziko spálení na sluníčku. Takto připravená pokožka vám na dovolené pomůže dosáhnout hlubšího a kvalitnějšího opálení.

Zlepšení nálady

Zvláště v zimních měsících, kdy je venku méně slunečního světla, vám solárium poskytne úlevu. Sluneční světlo může pomoci v boji se sezónními depresemi a zlepšit náladu díky stimulaci produkce serotoninu, tzv. "šťastného hormonu".

Odpočinek

Zavřete oči a vychutnejte si čas sama pro sebe. Návštěva solária je příjemný způsob, jak se odreagovat od všedních starostí a odpočinout si.

Společenské události

Návštěva solária vám umožní dosáhnout konzistentní a kontrolované opálení bez ohledu na počasí. Na plese nebo jiné společenské události budete mít tělo jako bohyně.

Proč cvičit u nás?

Je spousta důvodů, proč začít s pohybem. Proč by tomu mělo být zrovna v našem fitness pro ženy Jako proutek?

 

Skutečné ženy, skutečné příběhy.

jako proutek 5-star-google-review

Žádný dotaz nezůstane nezodpovězen

Nebojte se zeptat na cokoliv dalšího. 💚

Nemusíte, dohlíží na vás zkušená trenérka.

Naučí vás, jak správně stroje používat a jak efektivně cvičit na aerobních stanovištích. Dohlédne na to, abyste cviky prováděla správně a dovede vás úspěšně k vašemu cíli. Komunitní posilovna pro ženy je tady pro vás.

Ano, můžete. Se zdravotním stavem je to komplikovanější, záleží na tom, jaké problémy máte. Proberete je s trenérkou na úvodní hodině a sestavíme vám cvičební plán na míru tak, abyste byl pro vás bezpečný a efektivní.
Jak dlouho chcete. Na nastartování metabolismu stačí již 30minutový trénink. Pokud ale máte více času, můžete samozřejmě cvičit déle, jediným limitem je otevírací doba pobočky. Pokud je posilovna pro ženy otevřena, můžete přijít kdykoliv a cvičit, jak dlouho chcete.

„Žádná vypracovaná žena
z nebe nespadla.“